Нека спрем мултитата в играта !!!
#1 Removed user 04.01.2015 18:59
Killer watermelons
1260 Posts

Потребителите в нашата игра намаляха и все повече почнаха да лъсват мулти отбори в "любимата" за нас игра !!! И най-лошото е , че админа НЕ ПРАВИ НИЩО по въпроса.....Ще ви запозная с един мой съперник от група 10/1/А.. Бабушки орли , отбора събрал сигурно 4-5 отбора и прави трансфери от 1 ИП за по 2,7 милиона и всичко остава ненаказано...Ако вече всичко е наред и отбори не се заключват за подобно провинение нека се обяви да знаем поне !!!
Ще ви дам няколко съобщения които нашия познайник ми прати , ако той отрече за тези съобщения ще направя снимки и ще ги кача ....
Tака почна всичко :
Съобщение от: Бабушки Орли 02 Яну 2015 09:07
Re: op
admina 4ovek ne iska da mi anulira transferite i sum besen i si4ko na sergiqta... ... po4vam da naru6avam pravilata ...., ako me zakrie zakrie ve4e mi pisna... pisah mu 20 puti nqma otg... em i az kato ne gledam kvo natiskam vmesto normalen transfer na turg.. haha i sega 6te me prekarat s 1niq igra4 za bez pari... da obedinqt grupite trqbva 4e taka interesa e mejdu men i teb si4ko drugo vij kvo pravi.. nikvi gi nqma..

Съобщение от: Бабушки Орли 02 Яну 2015 09:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: op
mda taka e :) sled malko gledai samo kvo 6te stava s turga za toq richard... tam ako ne me zakrie... ve4e 6te e vurha hem mu pisah kvo 6te napravq toi mu se struva maitap.... :) ama nali si moi 4ovek.. samo sabludavai ;d

Съобщение от: Бабушки Орли 02 Яну 2015 09:27
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: op
1 poznat 6te vleze ot 1 i su6t pc .. i 6te naddade ;d samo 4e v momenta nqma krediti i 4aka da prodade ako li ne 6te izgorq... :) prosto totalno naru6enie na to4ka 5! ako i togava ne spre transferite,, gi podkarvam taka , dokato re6i da zakrie tima...

И ИЗВЕДНЪЖ ПОЗНАТИЯ СЕ ПОЯВВЯВА НАШИЯ ЧОВЕК , КОЙТО УЖ САМО ТРЕНИРА ИГРАЧИТЕ НА ОПОНЕНТА И МЕЖДУДРУГОТО СИ ДАВА НАД 4 МИЛИОНА КРЕДИТ ЗА ДВАМА ИГРАЧИ !!!

Съобщение от: ПО ДОГОВАРЯНЕ 02 Яну 2015 09:53
Re: Re: axa
vklu4i se v bitkata da mu vzema parite na BG JUVE.. che 6te ti stane osnoven pretendent za borbata v CL ;)

Съобщение от: ПО ДОГОВАРЯНЕ 02 Яну 2015 09:59
xaxa
spasqvai polojenieto toq BG JYVE 6te dade pak oferta ;d ama ba 2,5 6te my go dam....; )

И НА ВСИЧКО ОТГОРЕ НАДДАВА ЗА ДА ПРЕЦАКА ПОТРЕБИТЕЛИ , КОИТО СА ПОСТИГНАЛИ НЕЩА В ИГРАТА , КОИТО ТОЙ НИКОГА НЯМА ДА ПОСТИГНЕ !!!

Съобщение от: ПО ДОГОВАРЯНЕ 02 Яну 2015 10:02
Re: Re: Re: Re: axa
spk ... taka 6te mi zaklu4i tima ili 6te mi naloji sankciq.. neka toq BG JUVE dade o6te 1 2 oferti ako mu stiska i da mu davam igra4a.. ne se zanimavai 4e taka po zle za men 6te stane.. az mu pisah 4e 6te naddavam ot 1 pc samo i samo da mi vurne igra4ite no, toi ne mi e dal otg ;) taka 4e ni6to ne mu pi6i ... az taka i taka 2.8 mu iskah na toq taka 4e za 2.7 ako dade JYVE neka go vzema :)

Съобщение от: Бабушки Орли 02 Яну 2015 10:23
Re: Re: xaa
emi az se nadqvam da anylira transferite tiq 2ta no nali ima6e turg. i ... kvoto stane stane.. i taka 6te karam s mladite po inerciq,,,vikam mu da be6e dal 2.7 i mu go davah toi imal si postaven tavam.. e dr sezon kato go napomnq sus ST i se zavurne v tima i ako go sre6tna po turnirite pak nqma da me bie ;d

Съобщение от: Бабушки Орли 04 Яну 2015 12:23
xaat
toq admina suvsem se e poburkal... sega kato ne polzvame 1 i su6t pc.. pak li nqma da mi dade da napravq transeri .. ;d i mi e anuliral 3 transfera ama ne i nai vajnite... ;d mn zle gorkiq i mi e bugnat 1 igra4.. 16 nomer ne moga da go polzvam pi6e 4e se prodava a oferti za nego ne mogat da se davat.. ;d

И КАТО ПОПИТАМ ДАЛИ НЕ Е ПОЛУЧИЛ НЯКАКВО НАКАЗАНИЕ СЛЕД КАТО СА МУ БИЛИ АНУЛИРАНИ НЯКАКВИ ТРАНСФЕРИ :
Съобщение от: Бабушки Орли 04 Яну 2015 12:33
Re: Re: xaat
не.. ама аз му писах кво ще правя както ти казах .. а от как си правя нормални трансфери те се анулират ;д я ми кажи къде да видя IP na 2ta човека че сам можеш да видиш че не са от 1 и същ компютър... но ми се анулират.... хахах наручение на правилата... като сме влизали някога да ги тренираме дай сега да не мога да направя 1 трансфер изгоден за мен.. а на търга даже не е обърнал внимание вика твоя грешка и не анулирам такива технически проблеми.. да съм бил гледал...

Писна ми от хора ползващи един комп "УЖ" ,а всъщност имащи няколко отбора и да си правят далавери..... И ако това не едалавера за двама залязващи играча да дадеш над 4 милиона кредит .... АЗ НЕ ЗНАМ как ще се оправи тази игра !!
Благодаря за вниманието , ако изобщо някой го е прочел и ако трябва и снимки ще кача на съобщенията...НО АКО НЕ СЕ НАПРАВИ НЕЩО ПО ВЪПРОСА С ИЗМАМНИЦИТЕ В ТАЗИ ИГРА ,май ще последвам много от играчите след като остареят този ми набот !!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ В ЖИВОТА И ЗА МНОГО ГОДИНИ !!!!!(handshake) (handshake) (handshake) (bow) (bow) (bow)

#2 Саутхямптън 04.01.2015 19:10
Саутхямптън
186 Posts
Since 22.09.2009

много ми се иска да взема отношение, ама на мен вече ми цитираха (Мод-а) "нищо ненормално няма в тези трансфери" ... ВЕ ..така, че аз ще замълча

ще кажа само, че ако вземе отношение админа, то ще е защото си се обадил ... а за останалите 109 трансфера дето никой не се обажда ... там е ясно ;)

#3 Deportivo 04.01.2015 22:09
Deportivo
539 Posts
Since 22.05.2007

този отбор от преди ми е направил впечатление. хубаво е, че все още има хора, които им се занимава да гледат, кой какви трансфери прави. на мен и тренировките понякога в повече ми идват :)

#4 Removed user 04.01.2015 22:33
Dirt devils
1785 Posts

<blockquote><h3>Саутхямптън написа:</h3>много ми се иска да взема отношение, ама на мен вече ми цитираха (Мод-а) "нищо
ненормално няма в тези трансфери" ... ВЕ ..така, че аз ще замълча

ще кажа само, че ако вземе отношение админа, то ще е защото си се обадил ... а
за останалите 109 трансфера дето никой не се обажда ... там е ясно</blockquote>
Приятел не се заяждай с мен :) Едните трансфери с другите нямат нищо общо :) Поне знаем,че те не са мултита :) Колкото по темата хубаво е,че има хора,които виждат тези неща и ги споделят.Ако искаме играта да стане,както преди и да има толкова много потребители нека се обединим срещу мултитата.Дори,ако може ще е хубаво да има двама трима,които да имат достъп до това да могат да следят ай-пи адресите на съмнителните отбори.МОД-овете не можем.

#5 ФК Разград 05.01.2015 06:33
ФК Разград
969 Posts
Since 20.06.2009

Саутхямтън едното няма нищо общо със другото.Аз се явих като защитник на Ферарито.Сега ако го има това е хубаво да се вземат мерки.Аз съм сигурен,че мерки ще има.(coffee)

#6 Removed user 05.01.2015 10:38
Green thunder
54 Posts

(shake) - кофти наистина:x - това демотивира останалите !:( (clap) че се пише и сигнализира(wait) поне !:)

#7 Removed user 05.01.2015 13:34
Ul tra violets
828 Posts

На мен ми трябваше играча, тъй като нямах равностойна смяна за Шампионската лига и затова реално си надавах, като си бях определил лимит за надаване. От 7 години играя играта, такава странна ситуация не ми се беше случвала. След като се отказах да надавам повече, отбора ПО ДОГОВАРЯНЕ, с който се надцаквахме, за играча ми писа с да увелича с още 100 000 кредит и той щял да се откаже, защото нямал повече кредит. След като му отказах с мотива, че имам лимит до който съм си определил, отново ми писа, че ако надам с 1000 кредит, че няма да може да реагира. За първи път виждам, отбор с който се борите да купите един и същ играч, а всъщност той да желае повече от мен аз да го купя :D ;) :P

#8 Removed user 05.01.2015 20:00
Red scorpions
662 Posts

This post has been removed